Hitachi Group Global Network Global Kosovo & Macedonia (Shqip)
Select Country/Region
Hitachi në Evropë Televizionet

65HK5300

 • 4K Ultra HD
 • SmarTVue
 • Dolby Vision HDR
 • 3 HDMI, 2 USB
Features specifikimet mbështetje
DORACAKU & DOKUMENTIMI - PDF CARD

Klikoni dhe shkarkoni skedarin e Udhëzimeve të Operacionit si PDF.

DOSJA PDF
DORACAKU & DOKUMENTIMI - IB

Klikoni dhe shkarkoni skedarin e Udhëzimeve të Operacionit si PDF.

DOSJA PDF
65HK5300 Energy Label

Klikoni dhe shkarkoni skedarin e Udhëzimeve të Operacionit si PDF.

DOSJA PDF
Super Rezolucion

Algorithm për të zgjidhur objekte të rezolucion të ulët video upscaling.

Dolby Vision

Dolby Vision kombinon ngjyra interesante, kontrast dhe ndriçim për ta kthyer përvojën tuaj të shikimit televiziv në argëtim.

SmarTvue

Me Smart TV, që është më shumë se një TV, ju jeni kufiri i asaj që mund të bëni.

4K HDR Immersive

Hitachi UHD TV ofron një përvojë fantastike shikimi me fotografi më të mprehta dhe më shumëngjyrëshe falë numrit më të lartë të pikselëve.

HITACHI Karakteristika të zgjuara

Share SmarTVue

Pa pagesë bibliotekën tuaj të medias nga kufijtë e kompjuterit tuaj me Hitachi Media Browser

Works with Ok Google

Works with Alexa

DTS Virtual:X

Micro Dimming

Algoritmi për kontrast më të mirë dhe cilësi të gjallë të figurës. Kjo sigurohet nga analiza e thellë e secilit piksel, realizimi i rajoneve të errëta dhe të ndritshme dhe aplikimi i dritës së pasme të veçantë.

Netflix

Prime Video

Youtube

Wifi

Bluetooth

DTS HD

Audio dyfishe

Gëzoni audio me dy drejtime me teknologji të dyfishtë audio

 • Tuner / Broadcasting
  • Tuner dyfishtë
   No
  • UHD nga Satellite
   Yes
  • HEVC (H.265) Dekoder
   Yes
  • Hybrid Log Gamma (HLG)
   Yes
  • Udhëzuesi elektronik i programit (EPG)
   Yes
  • Kërko Auto
   Yes
  • Kapaciteti i ruajtjes së programit (Analog)
   200
  • Kapaciteti i ruajtjes së programit (Digital S / S2)
   7000
  • Kapaciteti i ruajtjes së programit (Digital T / T2 / C)
   800
  • Hyrja e antenës
   Yes
  • Tipi i Tunerit
   DVB-T2/C/S2
 • ekran
  • Madhësia e ekranit
   65"
  • Lloji i panelit
   DLED
  • zgjidhje
   3840x2160
  • shkëlqim
   350
  • Wide Color Gamut
   No
 • Karakteristikat kryesore
  • Smart TV
   Yes
  • Lloji i procesorit
   QUAD CORE
  • 100Hz
   No
 • video
  • HDR
   Yes
  • Modalitetet e fotos
   Dynamic, Game,Sports, Cinema, Natural, User
  • Dolby Vision HDR
   Yes
  • MEMC
   No
  • UHD Upscaler
   Yes
  • Super Resolution
   Yes
  • Micro Dimming
   Yes
 • Lidhjet
  • USB
   2 USB
  • SCART
   No
  • VGA (PC në - D-Sub15)
   No
  • CI +
   Yes
  • Komponenti (YPbPr) në
   No
  • Përbërë Video / Audio në
   No
  • Dalja e audios digjitale
   OPTIC OUT
  • Ethernet
   Yes
  • Kufje jashtë
   Yes
  • HDMI
   3x HDMI ver2.1
 • tingull
  • Audio dyfishe
   Yes
  • Fuqia e daljes audio (RMS)
   2x12W RMS(%10 THD)
  • Dolby Audio
   Yes
  • DTS Decoder
   DTS HD
  • Subwoofer i brendshëm
   Yes
  • barazues
   5 band
  • Modalitetet e zërit
   Yes
  • DTS Virtual :X
   Yes
 • Tiparet e Smart TV
  • HbbTV
   HbbTV
  • Shfletues uebi
   Yes
  • YouTube
   Yes
  • Youtube 4K
   Yes
  • Netflix
   Yes
  • Netflix 4K
   Yes
  • Bluetooth
   Yes
  • AVS
   Yes(AVS)
  • Amazon punon me Alexa
   Yes
  • Mirrorimi i ekranit (Miracast)
   Yes
  • Prime Video
   Yes
  • Internal Wifi
   Yes
  • Works with Ok Google
   Yes
  • Built in Chromecast
   No
 • Features
  • Media Player
   Yes
  • Lista e Kanaleve Klonimi USB
   Yes
  • HDMI ARC
   Yes
  • HDMI CEC
   Yes
  • Regjistrimi USB (PVR gati)
   Yes
  • Dosjet e mbështetura nga USB
   .mpg, .mpeg, .dat, .mkv, .mp4, .mov, .3gp, .avi, .mp3, .wma, .aac, .m4a, .jpg, .jpeg, .gif, .png, .bmp
  • MHL nëpërmjet HDMI (Link HD Mobile)
   No
  • Modaliteti bazë i hotelit
   Yes
  • Gjuhët e menysë
   English, German, French, Danish, Finnish, Norwegia, Spanish, Italian
 • Fuqia / Energjisë
  • Konsumi i Energjisë në Standby
   0,5W
  • Lumenjimi%
   72%
  • Plumbi (mg)
   0
  • Merkuri (mg)
   0
  • Energy Efficiency Class for SDR
   G
  • On Mode Power Demand for SDR (Watt)
   109
  • Energy Efficiency Class for HDR
   G
  • On Mode Power Demand for HDR (Watt)
   149
 • mekanikë
  • Dimensionet në kutinë (mm)
   1620X165X1010
  • Dimensionet me Stand (mm)
   1462x275x90
  • Dimensionet pa mbajtës (mm)
   1462x75x843
  • Pesha bruto (gr)
   28370
  • Pesha neto (gr)
   21950
  • VESA (mur i montuar) WxH
   M6 400X200
  • Stand Type
   Plastic mid stand
 • aksesorë
  • Remote Control
   Yes
  • Bateria e Kontrollit të Largët
   Yes
  • Udhëzues i fillimit të shpejtë
   Yes
  • Kontroll i vogël në distancë
   No
 • Klikoni dhe shkarkoni skedarin e Udhëzimeve të Operacionit si PDF.