Hitachi Group Global Network Global Kosovo & Macedonia (Shqip)
Select Country/Region
Hitachi në Evropë Televizionet

43HAE4251

 • FULL HD
 • Android TV
 • 3 HDMI, 2USB
Features specifikimet mbështetje
DORACAKU & DOKUMENTIMI - PDF CARD

Klikoni dhe shkarkoni skedarin e Udhëzimeve të Operacionit si PDF.

DOSJA PDF
DORACAKU & DOKUMENTIMI - IB

Klikoni dhe shkarkoni skedarin e Udhëzimeve të Operacionit si PDF.

DOSJA PDF
43HAE4251 Energy Label

Klikoni dhe shkarkoni skedarin e Udhëzimeve të Operacionit si PDF.

DOSJA PDF
FHD

Teknologjia e pasuruar e imazhit tani bën imazhet më të gjalla dhe më të ndritshme

Android TV

Eksploroni mijëra filma, shfaqje, lojëra dhe merrni përgjigje për pyetjet tuaja në ekranin e madh Me Android TV

HITACHI Karakteristika të zgjuara

Fotograf Master

Përjetoni cilësinë e vërtetë në të gjitha argëtimet tuaja

Master i zërit

Audio më thellë immersive me karakteristika DTS

Google Play Movies

Google Play Movies e bën gjetjen dhe shikimin e filmave dhe shfaqjeve TELEVIZIVE më të lehtë se kurrë.

ChromeCast Built in

Chromecast built-in është një teknologji që ju lejon të transmetoni argëtimin dhe aplikacionet tuaja të preferuara nga telefoni, tableti ose laptopi juaj menjëherë NË TELEVIZORIN tuaj

 • Tuner / Broadcasting
  • Tuner dyfishtë
   No
  • HEVC (H.265) Dekoder
   Yes
  • Hybrid Log Gamma (HLG)
   Yes
  • Udhëzuesi elektronik i programit (EPG)
   Yes
  • Kërko Auto
   Yes
  • Kapaciteti i ruajtjes së programit (Analog)
   200
  • Kapaciteti i ruajtjes së programit (Digital S / S2)
   10000
  • Kapaciteti i ruajtjes së programit (Digital T / T2 / C)
   800
  • Hyrja e antenës
   Yes
  • Freesat
   No
 • ekran
  • Madhësia e ekranit
   43"
  • zgjidhje
   1920x1080
 • Karakteristikat kryesore
  • Smart TV
   Yes
  • Lloji i procesorit
   QUAD CORE
  • TV-DVD Combi
   No
 • video
  • Gamë të gjerë të ngjyrave
   No
  • HDR
   HDR10
  • UHD Upscaler
   No
  • Modalitetet e fotos
   Dynamic, Game,Sports, Cinema, Natural, User
  • MEMC
   No
 • Lidhjet
  • HDMI
   3 HDMI
  • USB
   2 USB
  • SCART
   Via RCA
  • VGA (PC në - D-Sub15)
   Yes
  • CI +
   CI+
  • Komponenti (YPbPr) në
   VIA PC INPUT
  • Përbërë Video / Audio në
   Yes
  • Dalja e audios digjitale
   OPTIC OUT
  • Ethernet
   Yes
  • Kufje jashtë
   No
 • tingull
  • Fuqia e daljes audio (RMS)
   2x8W RMS(%10 THD)
  • DTS Decoder
   GERMAN+NICAM STEREO
  • Subwoofer i brendshëm
   No
  • Lloji i kryetarit
   DOWNFIRING SPEAKER
  • barazues
   5 band
  • Ger (500) stereo NICAM
   Default
 • Tiparet e Smart TV
  • HbbTV
   HbbTV
  • Netflix
   Yes
  • Netflix 4K
   No
  • YouTube
   Yes
  • Youtube 4K
   No
  • Freeview Play
   No
  • WLAN e brendshme
   YES(INTERNAL)
  • Bluetooth
   Yes
  • AVS
   No
  • Mirrorimi i ekranit (Miracast)
   GOOGLE CAST
  • Aplikimi për Udhëzuesin Smart
   Yes
  • Aplikimi Smart Remote
   Yes
 • Features
  • Media Player
   Yes
  • Regjistrimi USB (PVR gati)
   Yes
  • Lista e Kanaleve Klonimi USB
   No
  • HDMI ARC
   Yes
  • HDMI CEC
   Yes
  • MHL nëpërmjet HDMI (Link HD Mobile)
   No
  • Teletext
   Yes
  • Mbyllja e fëmijëve
   Yes
  • NTSC Playback
   Yes
  • Gjuhët e menysë
   English, German, French, Danish, Finnish, Norwegia, Italian, Spanish
 • Fuqia / Energjisë
  • Konsumi i Energjisë në Standby
   0,5W
  • Tensioni i punës - Frekuenca
   220-240V AC 50Hz
  • Lumenjimi%
   0,72
  • Plumbi (mg)
   0
  • Merkuri (mg)
   0
  • 12V TV (TV celular)
   No
 • mekanikë
  • Dimensionet në kutinë (mm)
   1085X154X710
  • Pesha bruto (gr)
   9630
  • Pesha neto (gr)
   7700
  • VESA (mur i montuar) WxH
   M4 100X100
 • aksesorë
  • Remote Control
   Yes
  • Bateria e Kontrollit të Largët
   Yes
  • Kontroll i vogël në distancë
   No
 • Klikoni dhe shkarkoni skedarin e Udhëzimeve të Operacionit si PDF.