Hitachi Group Global Network Global Kosovo & Macedonia (Shqip)
Select Country/Region
Hitachi në Evropë Televizionet

39HE4100

 • FULL HD
 • SmarTVue
 • 3 HDMI, 1USB
 • Dolby Audio
Features specifikimet mbështetje
DORACAKU & DOKUMENTIMI - PDF CARD

Klikoni dhe shkarkoni skedarin e Udhëzimeve të Operacionit si PDF.

DOSJA PDF
DORACAKU & DOKUMENTIMI - IB

Klikoni dhe shkarkoni skedarin e Udhëzimeve të Operacionit si PDF.

DOSJA PDF
39HE4100 Energy Label

Klikoni dhe shkarkoni skedarin e Udhëzimeve të Operacionit si PDF.

DOSJA PDF
FHD

Teknologjia e pasuruar e imazhit tani bën imazhet më të gjalla dhe më të ndritshme

SmarTvue

Me Smart TV, që është më shumë se një TV, ju jeni kufiri i asaj që mund të bëni.

HITACHI Karakteristika të zgjuara

Audio dyfishe

Gëzoni audio me dy drejtime me teknologji të dyfishtë audio

Smartavue Remote

Hitachi SmarTVue distanca ofron një mënyrë më konfuze, të përshtatshme dhe të përmirësuar për të kontrolluar televizorin tuaj të zgjuar

Share SmarTVue

Pa pagesë bibliotekën tuaj të medias nga kufijtë e kompjuterit tuaj me Hitachi Media Browser

Fotograf Master

Përjetoni cilësinë e vërtetë në të gjitha argëtimet tuaja

Master i zërit

Audio më thellë immersive me karakteristika DTS

HDMI

Video dhe skedarë audio me rezolucion të lartë nëpërmjet teknologjisë HDMI në televizionin tuaj me një kabllo të vetme

 • Tuner / Broadcasting
  • Tipi i Tunerit
   DVB-T2/C/S2
  • Tuner dyfishtë
   jo
  • UHD nga Satellite
   jo
  • HEVC (H.265) Dekoder
   PO
  • Hybrid Log Gamma (HLG)
   jo
  • Freesat
   jo
  • Udhëzuesi elektronik i programit (EPG)
   PO
  • Kërko Auto
   PO
  • Kapaciteti i ruajtjes së programit (Analog)
   200
  • Kapaciteti i ruajtjes së programit (Digital S / S2)
   10000
  • Kapaciteti i ruajtjes së programit (Digital T / T2 / C)
   800
  • Hyrja e antenës
   PO
 • ekran
  • Madhësia e ekranit
   39"
  • zgjidhje
   1920x1080
 • Karakteristikat kryesore
  • Smart TV
   PO
  • Lloji i procesorit
   DUAL CORE
  • TV-DVD Combi
   jo
 • video
  • Gamë të gjerë të ngjyrave
   jo
  • HDR
   jo
  • MEMC
   jo
  • UHD Upscaler
   jo
  • Modalitetet e fotos
   Dynamic, Game,Sports, Cinema, Natural, User
 • Lidhjet
  • HDMI
   3 HDMI
  • USB
   1 USB
  • SCART
   Via RCA
  • VGA (PC në - D-Sub15)
   PO
  • CI +
   PO
  • Komponenti (YPbPr) në
   VIA PC INPUT
  • Përbërë Video / Audio në
   PO
  • Dalja e audios digjitale
   OPTIC OUT
  • Ethernet
   PO
  • Kufje jashtë
   Default
 • tingull
  • Fuqia e daljes audio (RMS)
   2x8W
  • DTS Decoder
   DTS TruSurround+DTS HD
  • Lloji i kryetarit
   DOWNFIRING SPEAKER
  • barazues
   5 band
  • Ger (500) stereo NICAM
   Default
 • Tiparet e Smart TV
  • WLAN e brendshme
   PO(INTERNAL)
  • Bluetooth
   PO
  • AVS
   PO(AVS)
  • Mirrorimi i ekranit (Miracast)
   PO
  • Aplikimi për Udhëzuesin Smart
   PO
  • Aplikimi Smart Remote
   PO
  • Hitachi Smartvue
   PO
  • HbbTV
   PO
  • Shfletues uebi
   PO
  • Netflix
   PO
  • YouTube
   PO
  • Youtube 4K
   jo
  • Freeview Play
   jo
 • Features
  • Media Player
   PO
  • Regjistrimi USB (PVR gati)
   PO
  • Lista e Kanaleve Klonimi USB
   PO
  • HDMI ARC
   PO
  • HDMI CEC
   PO
  • MHL nëpërmjet HDMI (Link HD Mobile)
   jo
  • Teletext
   PO
  • Mbyllja e fëmijëve
   PO
  • NTSC Playback
   PO
  • Modaliteti bazë i hotelit
   BASIC HOTEL MODE
  • Gjuhët e menysë
   English, German, French, Danish, Finnish, jorwegia, Italian, Spanish
 • Fuqia / Energjisë
  • Konsumi i Energjisë në Standby
   0,5W(ST-BY)
  • Tensioni i punës - Frekuenca
   220-240V AC 50Hz
  • Lumenjimi%
   72%
  • Plumbi (mg)
   0
  • Merkuri (mg)
   0
  • 12V TV (TV celular)
   jo
 • mekanikë
  • Dimensionet me Stand (mm)
   1180X178X702
  • Pesha bruto (gr)
   11,430
  • Pesha neto (gr)
   8,580
  • VESA (mur i montuar) WxH
   M6 200X200
 • aksesorë
  • Remote Control
   PO
  • Bateria e Kontrollit të Largët
   PO
  • Kontroll i vogël në distancë
   jo
 • Klikoni dhe shkarkoni skedarin e Udhëzimeve të Operacionit si PDF.