Hitachi Group Global Network Global Baltics (Lietuvių)
Select Country/Region
„Hitachi“ Europoje | Televizoriai

Žiūrėjimas yra geresnis „Hitachi Smart TV“

Renkantis naują televizorių turite apsvarstyti daug skirtingų kriterijų

Naršykite naują TV seriją

Specifikacijos

Specifikacijos

Rezoliucija

Didesnė skiriamoji geba daugiau ... Naudodami pažangiąją technologiją, kurią sukūrėme, vaizdai yra daug ryškesni nei standartinės rodymo technologijos.

Ekrano dydis

Platesni ekranai, skirti daugiau ...... Su mūsų didelio masto ekranais galite turėti teatro ar stadiono patirtį savo namuose

Skydelio tipas

OLED, LED ir D-LED plokštės suteikia išskirtinę vaizdo kokybę, aiškumą ir ilgaamžiškumą. Pasirinkite „OLED“ produktą itin ploniems televizoriams, LED ir D-LED plokštės taip pat suteikia puikių vaizdų.

Ryškumas

Didesnis ryškumas daugiau…. Su technologija, sukurta šviesesniems vaizdams, itin ryškios ir itin aštrios nuotraukos privalumai niekada nebuvo aiškesni.

„Smart TV“

Daugiau sumaniosios televizijos daugiau ... Vienintelė šios išmaniosios televizijos riba yra jūs. Sustabdykite laiką ir žiūrėkite malonumą su „Smart TV“ sukurta ekrano technologija, kurioje yra daug programų, kurias galite naudoti kasdieniame gyvenime.

Procesoriaus tipas

Dviejų branduolių procesoriai gali padalyti informaciją apdorojimui keliais vienetais. Efektyvumo didinimas yra labiausiai pastebimas, kai vienu metu veikia daugiau nei vienas procesas.

Atrasti IDEAL TV

Pasirinkite idealų TV dydį

61 cm (24" ) -81 cm (32")

102 cm (40" ) - 109 cm (43")

124 cm (49" ) - 140 cm (55" )

165 cm - (65")